Uniforme Scolare

„Nu trebuie să rîvnești la orice plăcere, și numai la plăcerea petru ceea ce este frumos” (Democritus)

Această plăcere de a vă îmbrăca copii frumos vă propune firma „Pur-Daisy” S.R.L.

În ultimul timp uniformele școlare sînt in voga. Firma noastră vă oferă o gamă vastă de unifrome școlare petru băieţi și fete pentru orice vîrstă în strictă concordanţă cu indicii copilului. Sîntem unicii producători pe piaţa republicii Moldova cu cel mai mare asortiment. Unifromele noastre se deosebese prin design original, inedit, stil și preţ accesibil. Aveţi oportunitatea și liberatatea de alege modelul, stofa, culoarea, de a vă personaliza uniforma cu emblema instituţiei de învaţămînt.

Unifromele școlare sînt confecţionate din material rezistent, calitativ creînd confort și liberatat în mișcare. Prin intermediul acestora se dezvoltă la elevi bunul gust și valorile estetice. Ele educă la copil simţul responsabilităţie, egalităţie și colegialităţie.

Vă așteptăm cu drag!

Adresa noastră: